Lažybos – laikas pradėti

Kai supykdo aplinkiniai, o diena atrodo pati niūriausia, reiškia, atėjo laikas kažko imtis. Vienas iš galimų pasirinkimų – lažybos.

Jokio nusivylimo

Jas geriausia išbandyti vienumoje, kai niekas nedrumsčia minčių ir kai viskas aplinkui nurimsta. Tik tuomet galima pajausti tikrąją jų prasmę ir esmę. Lažybos geba daryti stebuklus, net ir tuomet, kai to mažiausiai tikimasi. Tam pakanka tik specialaus nusiteikimo. Tai kaip vienintelis reikalavimas, kuris gali būti labai greitai išpildytas. Tos klaidos bus greitai ištaisytos, galbūt jos paskutinės.

Nuo klaidų niekas neapsaugotas. Gebėjimas tai padaryti didelis ir solidus. O ši žinia yra neginčijama. Kiekvienam žmogui būtina sulėtinti tempą. Tai dažnai padeda padaryti lažybos. Jos retai žada nusivylimą.

Lažybos reiškia pokyčius

Pati pradžių pradžia iš pradžių gali atrodyti kiek sudėtina. Pasitaiko, kad kai kuriuos aplanko pasimetimas arba nusivylimas, bet net ir šie dalykai gali būti greitai išsklaidyti. Tiesa atkeliauja tarsi iš anapus. Nebelieka kitų pasirinkimų – tik lažybos. Jos smagios net ir tuomet, kai to mažiausiai tikimasi.

Pirmas žingsnis – surasti valios imtis kažko naujo. Tuomet nebus sunku žengti ir antrąjį. Visi kiti dalykai susidėlios tarsi savaime, nereikės prašyti kitų žmonių pagalbos. Lažybos pakeis dieną, ji bus tokia, apie kokią tik buvo galima pasvajoti. To niekas nebegalės atimti iš žmogaus ar bandyti kažkaip keisti.

Pakelia į kitą lygmenį

Nereikia mėginti ieškoti atsakymų, kai nekyla jokių klausimų. Jų gali net apskritai nebūti. Kai kuriais atvejais savijauta labai ryškiai pasikeičia. Tai neturėtų stebinti. Suvokimas ateina iš lėto. Tam nereikia mėginti trukdyti. Tai lyg tiesa, kuri niekada nenužudo, o tik sutvirtina dažną.

Kai lažinamasi, atrodo, kad pabundama iš slogaus sapno. Norisi tęsti ir nesustoti niekada. Šis atradimas stebina, tad ne visiems gali būti suprantamos, nes taip nutinka kaskart išbandant naujoves. Jos lyg ir glumina, bet nesustabdo ir pakelia kaip sparnai į dangų.

Niekada nebebus taip, kaip buvo iki tol. Tos dienos praėjusios nestrigdo, bet skatina eiti į priekį – tą nepažintą lygį, kuris ne visiems pažinus. Ima atrodyti, jog šaltis purto visą sielą, bet patys smagiausi dalykai suvirpina iš pačių gelmių. Jos būna spalvotos, tokių spalvų, kokių dar neteko net akyse niekad matyti, nebent per kokius nors filmus. Jie ypač gražūs.