Blackjack

Kai siekdami susikurti verslą privalome aukoti šeimos narius, ar siekdami apsaugoti šeimą privalome aukoti verslą? Svarbu didelė sąskaita banke gal net kelionių troškulys? Šie bei kiti panašūs klausimai dažnai kamuoja žmone, kurie gyvena dabartiniame pasaulyje, kuriame kažkas įmanoma, o viską galima įgyvendinti. Blackjack tą gali padaryti itin lengvai, tereikia tik tuo mokėti patikėti.
Blackjack: atmintis atgyja

Tikėjimas visada ateina ne iš karto, bet kantriausieji tai gali patirti ne vieną kartą gyvenime. Tai atkeliauja kaip dar vienas nušvitimas. Galbūt ir mes turime tokią pačią bėdą, kurios niekaip neįmanoma išspręsti?

Blackjack vis primena tai, kas dar nebuvo padaryta, tad tai būtina vėl pakartoti, kad atmintis atsigautų. O ji tikrai vėl gali būti gyva. Žmonės aplinkui nesustoja dalinti patarimų arba aiškinti, kas yra svarbiausia. Būna, kad jie remiasi paprasčiausiai savanaudiškomis mintimis vien, kas įdomu jiems, tad įmonėje retai išgirstamas raginimas anksčiau eiti į namus ar pabūti su šeimos nariais, o vaikai retokai norės pasiųsti tėvą ar mamą į darbus, nebent jie būtų paaugliai ir kažką rezgantys.

Primena rytojus

Kartais žmonės galvoja, jog tai, ką šie žino, ir būna tiesa, tad puola kalbėti apie tikrąsias vertes ir aiškinti, kad svarbus geras darbas (arba atvirkščiai – kad nesvarbus išsilavinimas) siekiant gyventi turtingai. Blackjack kartais padeda kur kas greičiau apsipręsti.

Reiškia, prioritetus reikia atlikti patiems. Tad žinoti, kurios atliektinos veiklos yra svarbios. Šie leidžia geriau susiprasti kasdienybėje, tiesiog kas kartą reikia menkiau svarstyti ir taps lengviau nuspręsti bei eiti į parduotuves, ar visgi pasportuoti. Blackjack padeda ir nuo to išsilaisvinti.
Gelbėtojas – ne visada
Tam, kad nustatytume gyvenimo prioritetus, galima pasiūlyti penkių klausimų metodus. Visgi prieš tai reikėtų žinoti du dalykus. Blackjack ne visuomet bus visa ko gelbėtojas.
Prioritetai pirmiausia yra skirti tiems, kad nesiblaškytume iš kelių pasirinkimų, jog žinotume, kur sutelkti dėmesį tokią akimirką. Blackjack padės susivokti tokiose situacijose.

Tikrai būna taip, kad nustatomas prioritetas, tarkim, šeimą, ir tuomet netgi darbo susirinkime galvojama apie šeimą, kadangi toks būna mūsų prioritetas. Tau neturtėtų gluminti. To visai nereikia niekam patirti bei linkėti. Darbo metu prioritetu skiriamas darbas – tai natūralu. Vis dėl to kiek šio darbo turėtų būti gyvenimuose? Koks jis turėtų būti? Štai klausimas, į kurį galima atsakyti.